טרייד אין


כמה פעמים כבר אמרתם לעצמכם שאתם חייבים לשדרג את הרכב?

הוא כבר לא מעט זמן איתכם ונסעתם בו לא מעט, ואין כמו להתחדש ברכב חדש , רכב של יצרנית הרכבים "קיה מוטורס" בשביל ליהנות מחוויית נהיגה מושלמת בטיחות ומחיר מצויין.

אבל לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות רכב ורק לאחר מכן למכור את הקודם, ולא לכל אחד יש גם את הזמן להראות את הרכב שלו לקונים פוטנציאליים, מה גם שקשה מאוד להסתדר בלי רכב גם כמה ימים.

אז מה הפתרון?

הפתרון הוא "קיה ירושלים", אולם התצוגה שלנו בו תוכלו למצוא רכב חדש ממגוון הרכבים המצוינים שלנו , ולא תצטרכו לשבור את הראש עם הישן. 

למה? כי אנחנו עושים גם עסקאות טרייד אין משתלמות במיוחד בתנאים מצוינים, וכדאי לכם להגיע לבדוק את האופציות העומדות בפניכם.
 

פתרונות מימון נוחים במיוחד

טרייד אין של רכב ישן עם רכב חדש, מצריך לפעמים לא מעט מזומנים. ההפרש יכול להיות בעייתי עבור רבים, אבל לנו ב"קיה ירושלים" יש פתרונות בשבילכם. לא רק שאנו מבצעים טרייד אין לכל סוגי המכוניות, אלא אנו גם מסייעים לכם במימון, כך שהחלום שלכם לרכב חדש נמצא במרחק קצר מאוד מכם. 

אין שום סיבה שתיסעו ברכב שאתם לא מרוצים ממנו ואין שום סיבה לא להתחדש ברכב של יצרנית הרכבים הטובה בעולם. אנחנו ב"קיה ירושלים" נסייע לכם להגיע ליעד הזה, בקלות, במהירות ועם ליווי צמוד.
 
 

למה לבחור דווקא בנו?

בין אם אתם גרים באזור ירושלים ובין אם לא, אתם חייבים להיכנס אלינו ולבחון את מגוון הרכבים המרשים באולם התצוגה המפואר שלנו. מכירת רכבים חדשים היא המומחיות שלנו אך אנו מסייעים גם בכל מה שמסביב, מה שאומר מענה לכל בעיה ולכל שאלה בכל זמן.

טרייד אין ב"קיה ירושלים" הוא למעשה רכישת רכב מהיבואן הרשמי, על כל התועלות שבכך וביניהן מרכזי שירות מורשים, צוותים מקצועיים ושירות נהדר. 

טרייד אין כמו גם רכישת רכב חדש ללא טרייד עושים רק ב"קיה ירושלים", ונשמח שתצטרפו לאלפי הלקוחות המרוצים שלנו במהלך השנים.
 


טרייד אין לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול