ליסינג לקיה


בחיפוש אחר הרכב המושלם, לעיתים אנחנו נאלצים לוותר על הנוחות שלנו בגלל המחיר הגבוה של הרכב. האם יש פתרון במקרה זה? התשובה היא בהחלט כן! בשיטת הליסינג הפרטי תוכלו לרכוש רכב חדש ואיכותי מהדגם המתאים ביותר לצרכים היום יומיים שלכם, ולקבל תנאי תשלום נוחים במיוחד. סוכנות המותג קיה KIA הדרום קוריאני מציעה ליסינג לקיה בתנאי תשלום מעולים. 
 
מה עסקת הליסינג לרכבי קיה החדשים כוללת? כל עסקת ליסינג מותאמת ליכולת שלכם בתשלום על הרכב, ולכן בהגיעכם לחפש רכב מדגמי קיה תוכלו לקבל ייעוץ מהנציגים ולבקש שיתאימו לכם עסקת ליסינג על-פי התקציב שלכם. 
 
הזמנת ליסינג לקיה בירושלים
 
אם החלטתם להזמין ליסינג לקיה בירושלים, כדאי שתכירו את אולם התצוגה הגדול של מרכז קיה ירושלים. מרכז קיה ממוקם באיזור התעשייה של העיר ומאפשר לכם לראות את כל הדגמים החדישים ביותר של המותג. בכדי שתוכלו להזמין ליסינג, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא להגיע למרכז קיה ירושלים ולבחור את הרכב המתאים לכם ביותר מבחינת הדרישות והתקציב שלכם. 
 
ליסינג לקיה ירושלים - האם זה מתאים לכל אחד?
 
שיטת הליסינג הפרטי מתאימה לכל אחד ובעיקר לאנשים פרטיים אשר לא מעוניינים להוציא סכום גדול בפעם אחת. ליסינג לקיה ירושלים מוגש לכם בתנאים הטובים ביותר לרכישת רכב חדש. אתם בוחרים את הדגם המועדף עליכם ומשלמים עליו בתנאים נוחים בתשלום חד פעמי מופחת ותשלומים חודשיים קבועים לתקופה שהוגדרה מראש. 

ליסינג פרטי קיה בירושלים
 
צוות מרכז קיה ירושלים מזמין אתכם להגיע לאולם התצוגה המפואר ברחוב האומן 8 בעיר ירושלים ולבחור אחד מדגמי קיה KIA החדשים. ליסינג פרטי קיה בירושלים הוא המשתלם ביותר מבחינת תנאי התשלום, ואתם תוכלו להינות מרכב חדש וחזק מהמותג המוכר והמצליח קיה KIA.
 
רכב מושלם למשפחות
 
אם אתם משפחה המחפשת רכב חדש, לקיה יש את הדגמים הטובים ביותר למשפחות. עם מפרט עשיר וטכנולוגיה מתקדמת, חווית הנסיעה עם המשפחה שלכם תיהיה נעימה, רגועה ונוחה הרבה יותר. 
 
מרכז קיה ירושלים מציע ללקוחותיו - ליסינג לקיה בתקציב שלכם
 
לקביעת פגישה עם נציגי מרכז קיה ירושלים, צרו קשר כבר עכשיו דרך האתר. צוות מרכז קיה ירושלים ישמח לסייע לכם למצוא את הרכב הטוב ביותר בשבילכם.
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול