ליסינג פרטי לקיה


מה המותג הקוריאני קיה מציע לנהגים בישראל? בשנים האחרונות יצאו הרבה דגמים חדשים למותגי הרכב הנמכרים בישראל. המותג קיה מציע לנהגים לקנות רכב חדש מסוכנות קיה באמצעות ליסינג פרטי. הליסינג הפרטי מאפשר לשלם על הרכב החדש בתשלום חלקי ראשוני ולאחריו השלמה בתשלומים חודשיים לתקופה מוגדרת מראש. בדרך זו ניתן לקנות רכב חדש מבלי להוציא סכום גדול בפעם אחת. משפחות המעוניינות להשתדרג עם רכב חדש, חזק, ממוזג בצורה מצויינת ומרווח לילדים היושבים מאחורה, יכולים לבחור באחד מהדגמים החדשים של קיה. 
 
איפה ניתן לקבל הצעה לליסינג פרטי לקיה? אם אתם גרים באיזור ירושלים והסביבה, תוכלו להגיע למרכז קיה ירושלים המציג באולם תצוגה מפואר את כל הדגמים החדשים של המותג קיה. על-פי התקציב שלכם ובתנאים שאתם יכולים לעמוד בהם, תוצע לכם עסקת ליסינג לרכב שבחרתם. רכבי קיה החדשים נמכרים עם אחריות ל-3 עד 7 שנים עם שירות מוסך מורשה בירושלים. 
 
ליסינג פרטי לקיה בירושלים על-פי התאמה אישית
 
גם לשיטת הליסינג הפרטי יש דרכי תשלום שונים. בהגיעכם לאולם תצוגת הרכבים של קיה, יועצי המכירות יבנו עבורכם עסקת ליסינג בהתאמה אישית ליכולת הכלכליות שלכם. קניית רכב חדש זו ההוצאה השנייה הגדולה בחיי רוב המשפחות בישראל, אחרי ההוצאה על קניית בית. לכן, כדאי לבדוק את כל האופציות בליסינג פרטי לקיה בירושלים ולבחור את דרך התשלום המתאימה ביותר עבורכם. 
 
ליסינג פרטי לקיה ירושלים - מה העלות?
 
לכל רכב קיה בדגם מסויים יש מחיר על-פי מחירון של אותה שנה. ליסינג פרטי לקיה ירושלים, מתומחר על-פי מספר התשלומים החודשיים בעסקה שבחרתם לעשות עם סוכנות הרכב. 
 
ליסינג פרטי קיה
 
לקבלת הצעת מחיר משתלמת לליסינג פרטי קיה, מומלץ לכם לפנות למרכז קיה ירושלים ולהינות מתנאי תשלום נוחים לרכב חדש לגמרי עם הטכנולוגיה החדשנית ביותר היום. 
 
 מרכז קיה ירושלים מציע ללקוחותיו - ליסינג פרטי לקיה
 
צוות מרכז קיה ירושלים מספק שירות אישי לייעוץ לקניית רכב מהדגמים החדשים של המותג קיה.

אם בחרתם בליסינג פרטי לקיה, מרכז קיה ירושלים הוא הכתובת עבורכם. 

השאירו כבר עכשיו את הפרטים האישיים שלכם באתר קיה ירושלים, ונציג סוכנות הרכב יייצור איתכם קשר בכדי לתת לכם הצעת מחיר לליסינג פרטי. 
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול