ליסינג קיה פורטה


מחפשים עסקת ליסינג משתלמת במיוחד? רכבי KIA החדשים מוצעים היום בעסקאות ליסינג המספקות לכם תנאי תשלום מעולים לרכב חדש ישר מהסוכנות של KIA. שיטת 
הליסינג הפופולרית מאפשרת לכם לשלם על הרכב בתשלומים נוחים ולחסוך מכם הוצאה גדולה בפעם אחת. הרכבים המשפחתיים ממותג קיה KIA נחשבים לחזקים במיוחד ואחד מהדגמים המשפחתיים הוא דגם הקיה פורטה KIA Forte. היום ניתן להזמין ליסינג קיה פורטה ולהינות מתנאי תשלום נוחים לרכב משפחתי חדש עם מערכת מנוע בנזין 1.6 ליטר הכולל בטיחות עם 6 כריות אוויר לבטיחות מקסימלית של בני המשפחה. 
 
ליסינג קיה פיקנטו
 
רכב קטן יותר בדגמי המותג KIA הוא הקיה פיקנטו. קיה פיקנטו KIA Picanto נחשב לרכב המיני הנמכר ביותר בישראל כבר מספר שנים ברציפות. למה הקיה פיקנטו כל כך מצליח? הסיבה העיקרית לכך היא הנוחות של הרכב בנסיעה בכבישים העירוניים והבין-עירוניים של ישראל, חלקי חילוף זולים יחסית ותחזוקה נוחה לרכב מסוג מיני. 
 

הפיקנטו נוח במיוחד לנסיעה בתוך הערים ולמציאת חניה בערים הצפופות של ישראל. כיום, ניתן להזמין ליסינג קיה פיקנטו מסוכנויות קיה ברחבי הארץ ולקנות רכב חדש, איכותי ופופולרי במיוחד בתנאי תשלום מעולים. 
 
ליסינג קיה קארנס
 
למי שמעוניין לקנות מיני-וואן המתאים למשפחה גדולה, ימצא את הליסינג קיה קארנס KIA Carens כפתרון מושלם לקניית רכב חדש. הקיה קארנס הוא מיני-וואן ותיק ומוכר בישראל ונמכר כבר משנת 2012 עם דגמים איכותיים וחזקים עם מנועי בנזין 2 ליטר בדגמים אוטומטיים. 
 

ליסינג קיה קרניבל 
 
משפחתית נוספת של קיה הנחשבת לאיכותית וחזקה היא הקיה קרניבל. גם כאן, מומלץ לבחור בליסינג קיה קרניבל בכדי לקבל תנאי תשלום נוחים לרכב חדש מהדגמים המשפחתיים של KIA. 

ליסינג קיה פורטה דרך מרכז קיה ירושלים
 
להזמנה של ליסינג קיה פורטה, קרניבל או כל דגם אחר מהדגמים האיכותיים של המותג רכבי קיה KIA הדרום קוריאני, אתם מוזמנים לפנות למרכז קיה ירושלים המציע לכם מבחר גדול ומרשים של רכבי קיה מסוגים ומדגמים שונים. המרכז ממוקם באיזור נוח להגעה באיזור התעשייה הגדול של ירושלים ומספק שירות תיקונים ואחזקה דרך מוסכים רשמיים לרכבי קיה KIA הנמכרים באולם התצוגה של המרכז. 
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול