ליסינג קיה ריו 


עד לפני זמן לא רב כל כך, כל מי שלא היה באפשרותו לרכוש רכב חדש, היה בהכרח צריך לרכוש רכב יד שניה. כיום המצב שונה והרבה מאוד אנשים בוחרים לעשות ליסינג. מרכז "קיה ירושלים" מציע ליסינג קיה ריו, ליסינג תפעולי קיה, ליסינג תפעולי קיה פיקנטו וגם ליסינג קיה סיד.

ברוכים הבאים אל מרכז "קיה ירושלים" אשר מציע לכם קודם כל חוויית קניית רכב חדש כמו שלא חוויתם מעולם. זה מתחיל באולם התצוגה המפואר שלנו שמדהים כל אחד שנכנס אליו, ממשיך עם צוות מקצועי, נעים ואדיב שעושה הכול על מנת שתרגישו בנוח ושתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם, וכמובן, גדל עוד יותר כשמרגישים את רכבי קיה בפעם הראשונה ומבינים על מה כל הבאזז. מרכז "קיה ירושלים" מציע ליסינג קיה ריו בתנאים מועדפים ובתוכניות מימון נוחות.

אחת מאפשרויות המימון הנפוצות היא עבור ליסינג קיה ריו. מרכז "קיה ירושלים" מציע לכם עסקת ליסינג קיה ריו משתלמת במיוחד כאשר אתם מקבלים רכב לגמרי חדש אותו ניתן יהיה להחליף לאחר מספר שנים שנקבעו מראש. 
 

בנוסף מרכז "קיה ירושלים" מציע גם ליסינג תפעולי קיה,  ליסינג תפעולי קיה פיקנטו וכן ליסינג קיה סיד. כיום, מאוד קשה להתנייד ללא רכב פרטי וקשה לנהל חיים נוחים. ליסינג מאפשר לכל אחד שיפור באיכות החיים שלו, בין אם מקום המגורים נמצא בעיר גדולה או בפרברי עיר. היום מכונית היא לא מותרות אלא הכרח קיומי.

אם אתם רוצים להשתדרג ולהחליף את הרכב הישן שלכם באחד חדש, ליסינג הוא אלטרנטיבה עדיפה בהרבה מאשר רכישת רכב חדש.
 

ליסינג פרטי מעניק שקט נפשי תוך ידיעה שרכשנו רכב איכותי ובטיחותי כאשר חברת הליסינג למעשה דואגת לטפל בתקלות ונותנת מענה מהיר ויעיל. לא מעט דובר על יתרונות הליסינג כאשר העיקרי ביניהם הוא התפעול. כאשר הלקוחות של מרכז "קיה ירושלים" רוכשים רכב בליסינג, הם מקבלים גישה נוחה למוסך מורשה, בו מבוצעים מגוון טיפולים, שדרוגים ותיקון תקלות. היתרון האדיר של ליסינג הוא שרותי המוסך אשר נותנים מענה שוטף ותחזוקה לרכב.

למעשה, שוק הליסינג עבר מהפכה לא קטנה בשנים האחרונות והפך לענף די מרכזי בשוק גם לעסקים, גם לחברות בכל סדר גודל וגם לפרטיים.
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול