ליסינג


האפשרות לרכוש רכב חדש היתה בעבר פתוחה רק לחוג מצומצם יחסית של לקוחות. רק אלו שיכולו להרשות לעצמם לשלם את כל הסכום במקום היו מצליחים להגשים את החלום, ואלו שלא, נאלצו להסתפק ברכבי יד שנייה.

אבל היום המצב השתנה והיום אפשרויות המימון מגוונות ומאפשרות לרבים רבים לרכוש רכב חדש.

היום כבר לא צריך לשלם את הכול בפעם אחת ואפשר לרכוש רכב חדש ולפרוש את התשלום על פני שנים.

אחת מאפשרויות המימון היא ליסינג, ואם כבר ליסינג אז רק רכב של קיה. אצלנו ב"קיה ירושלים" תיהנה מעסקת ליסינג משתלמת במיוחד, עסקה שתאפשר לך לנהוג על רכב חדש ולהחליף לאחד אחר אחת לכמה שנים. 
 
 

מהי עסקת ליסינג?

עסקת ליסינג היא חכירה של הרכב לכמה שנים, תוך תשלום קבוע מידי חודש בחודשו בלי הכרח לשלם את הכל מראש. אצלנו ב"קיה ירושלים" תוכלו לבחור את עסקת הליסינג הנוחה לכם ביותר, זו שתאפשר לכם לשלם בכל חודש על הרכב בלי להילחץ. בסוף התקופה שתסוכם תוכלו להחליט האם אתם רוכש את הרכב ומשלמים את יתרת התשלום או משדרגים לרכב חדש וממשיכים לשלם מידי חודש. 

למה זה כל כך כדאי?

כי בסיום תקופת הליסינג לא צריך לשבור את הראש עד שמצליחים למכור את הרכב. אפשר לבחור האם לקנות או להחזיר אותו. בשיטת הליסינג גם לא צריך לקחת הלוואה על כל סכום הרכב, אלא רק על חלק ממנו. 
 
 

ליסינג עם קיה - רק אצלנו ב"קיה ירושלים"

אם עוד לא נכנסתם לאולם התצוגה המפואר שלנו ב"קיה ירושלים", כדאי שתעשו זאת בהקדם. אצלנו תוכלו לבחון ממגוון רחב של רכבים ולהחליט מה הכי מתאים לצרכים שלכם. עסקת ליסינג ב"קיה ירושלים" תאפשר לכם להגשים את החלום, ועם תנאי המימון הנוחים והאטרקטיביים אותם אנו מציעים, אין שום סיבה שלא תצאו עם רכב חדש.

עסקת ליסינג אצלנו היא למעשה רכישה מהיבואן המורשה של קיה, מה שיאפשר לכם גם ליהנות ממרכזי שירות מורשים, מצוותים מקצועיים ומשירות שלא הכרתם קודם לכן.
 
 


ליסינג לרכב קיה

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול