מוסך לקיה


זקוקים לטיפול ברכב הקיה שלכם? אם אתם גרים באיזור ירושלים, תוכלו להגיע למוסך לקיה מורשה ולקבל שירות מלא לבדיקה ותיקונים לרכב שלכם. למותג קיה KIA הדרום 
קוריאני יש מספר דגמים הנמכרים בישראל באופן מרשים במשך השנים האחרונות. היתרון בדגמי הקיה KIA המוצעים בישראל הוא יכולת תחזוקה חסכונית במיוחד. חלקי החילוף של קיה KIA נחשבים לאיכותיים ובמחירים טובים מאשר מותגים מוכרים אחרים הנמכרים בארץ. מחיר חלקי החילוף משפיעים באופן ישיר על תחזוקה של רכב לזמן ממושך. אם הרכב שלכם זקוק לטיפול שנתי, בדיקה ותיקונים במערכות החשמל והמנוע, כדאי להגיע למוסך קיה KIA רשמי בהקדם האפשרי. 
 
מוסך לקיה בירושלים
 
מרכז קיה ירושלים, המחזיק אולם תצוגה גדול ומרהיב של רכבי קיה, מציעה לכם להגיע למוסך הרשמי של קיה בשכונת תלפיות בעיר או בשכונת גבעת שאול. מרכז קיה ירושלים עובד בצמוד למרכזי השירות המספקים שירות בדיקות ותיקונים לרכבי קיה KIA מכל הארץ ולרכבים החדשים הנמכרים באולם התצוגה של המרכז. הגעה למוסך לקיה בירושלים עם הרכב שלכם במקרה של תקלה, יכולה למנוע בעיות נוספות ברכב ולמנוע טיפול יקר יותר ברכב.

מוסך לקיה ירושלים רשמי
 
למה כדאי להגיע למוסך לקיה ירושלים רשמי? מוסך רשמי של קיה KIA מספק לרכב שלכם טיפול המותאם במיוחד לרכב, עם חלקי חילוף המותאמים לרכב באופן מלא. בנוסף, היסטוריית הבדיקות והתיקונים של הרכב נמצאת במערכת של המוסך ובכל בדיקה ותיקון ובעלי המקצוע במוסך הרשמי יוכלו לעבור על "תיק הרכב" בכל רגע נתון ולבדוק אילו בעיות היו בעבר ואילו בדיקות יש לבצע בהתאם לתקלות קודמות. בדרך זו, ניתן לחסוך מאות שקלים על מניעה של בדיקות טכניות שכבר בוצעו ברכב.
 

תיאום ביקור במוסך מורשה לקיה
 
לתיאום ביקור במוסך מורשה לקיה, אתם מוזמנים לפנות למרכז קיה ירושלים ולהגיע עם הרכב לבדיקות ותיקונים בהתאם לצורך. לא עשיתם טיפול שנתי? זה הזמן לעשות זאת ולשמור על הרכב שלכם תקין וחזק. 
 
מרכז קיה ירושלים מציג - מוסך לקיה המתמחה בכל הדגמים של המותג KIA
 
ליצירת קשר עם מוסך לקיה, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר של מרכז קיה ירושלים, ונציג המרכז יתאם עבורכם ביקור ביום ובשעה המתאימים ביותר לכם. 
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול