מוסך מורשה קיה


ברוכים הבאים אל מרכז "קיה ירושלים" אשר מציע לכם קודם כל חוויית קניית רכב חדש כמו שלא חוויתם מעולם. זה מתחיל באולם התצוגה המפואר שלנו שמדהים כל אחד שנכנס אליו, ממשיך עם צוות מקצועי, נעים ואדיב שעושה הכול על מנת שתרגישו בנוח ושתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם, וכמובן, גדל עוד יותר כשמרגישים את רכבי קיה בפעם הראשונה ומבינים על מה כל הבאזז.

מוסך מורשה קיה יטיב עם הרכב שלך כיוון שהוא נמצא בפיקוח תמידי וצמוד. מוסך מורשה קיה של מרכז "קיה ירושלים" מתחייב לשמירה על תקני עבודה, על בטיחות, על רמת עבודה מקצועית ועל הכשרת עובדים.

בנוסף לכל אלה, מוסך מורשה קיה מתחייב למחירים הוגנים עבור כל לקוחותיו. אצלנו אפשר להיות בטוחים במאה אחוזים כי חלקי החילוף לרכב שלכם הם חלקים מקוריים ואוטנטיים. 
 

אם ברשותכם אחד מהרכבים של קיה, כדאי מאוד לבחור מוסך מורשה קיה, שם תקבלו את היחס החם והאדיב, את השרות המקצועי ובמידת הצורך את החלקים המקוריים שמתאימים לרכבכם בצורה מדוייקת. מוסך מורשה קיה בירושלים הוא מוסך שנותן שרות לא רק לתושבי ירושלמים אלא למגוון רחב של לקוחות שבאים גם ממרחקים.

אם הרכב שלכם חשוב לכם, מוסך מורשה קיה בירושלים הוא המוסך בו אתם תדעו שאתם בידיים אמינות, מקצועיות וטובות של מרכז "קיה ירושלים". מוסך מורשה קיה ירושלים בא לשרת אתכם, הלקוחות הנאמנים של מרכז "קיה ירושלים" על ידי תחזוקה לא פחות ממושלמת עבור רכבכם כדי שתוכלו להמשיך לנסוע בבטחה. 
 

אתם יכולים לסמוך על המקצועיות שלנו, על האמינות ועל היושרה המקצועית. אתם אפילו לא חייבים להכיר את המושגים המקצועיים כגון רצועת טיימינג או לדעת מה מסתתר מאחורי מכסה מנוע, אתם פשוט יכולים לסמוך על  מוסך מורשה קיה ירושלים שיעשה הכל על מנת שתוכלו להמשיך בנסיעה רציפה ובטוחה.

חשוב לזכור כי רכב אשר לא מתוחזק באופן שוטף בצורה נאותה, הוא רכב שמועד יותר להיות מעורב בתאונות. מרכז "קיה ירושלים" מספק ללקוחות שלו שרותי מוסך מורשה של קיה כי רכב תקין הוא רכב בטוח וחסכוני. רכבים אשר עוברים טיפולים של מוסך מורשה של קיה, הם רכבים ששורפים פחות שמן וצורכים פחות דלק.
 
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול