מוסך מורשה KIA


מחפשים מוסך מורשה KIA? המותג הדרום קוריאני המצליח קיה KIA מחזיק בדגמי הרכב הנמכרים בישראל בעשור האחרון ובהצלחה רבה. מוסך מורשה מאפשר לבצע בדיקות וטיפולים מקיפים לרכב שלכם על-פי הוראות היצרן ולספק לכם חלקי חילוף המתאימים במיוחד לרכב שלכם. תיק הטיפולים של הרכב נמצא במערכות המוסך המורשה, מה שמקנה לאנשי המקצוע במוסך את כל הידע לגבי ההיסטוריה המכנית והיסטוריית הטיפולים של הרכב. על מנת שיהיה ניתן לתחזק את רכב הקיה KIA שלכם בצורה הטובה ביותר, מומלץ לפנות למוסך מורשה של קיה באיזור המגורים שלכם. 
 
למה כדאי לפנות למוסך מורשה?
 
מוסך מורשה מספק לכם ביטחון כי הטיפול ברכב מותאם למכניקה ולמבנה הייחודי שלו. כל רכב דורש טיפול שונה מרכבים אחרים, אם זה בגלל גודל המנוע, גודל המצבר והטכנולוגיה הקיימת ברכב ולכן חשוב לפנות לאנשי מקצוע המכירים את הרכב בצורה מושלמת. 
 
מוסך מורשה KIA בירושלים - שירותי המוסך
 
עובדים או גרים בעיר ירושלים? וודאי תשמחו לדעת כי ניתן להגיע למוסך מורשה KIA בירושלים ולקבל שירות מקצועי לבדיקות, תיקונים וטיפולים שנתיים. המוסך הרשמי של KIA בעיר ירושלים מספק ללקוחותיו שירותים שונים כגון טיפול בתקלות מיזוג אוויר לרכב, טיפול בתקלות חשמל, פחחות צבע ומכונאות.
 
מוסך מורשה KIA ירושלים
 
בכדי שתוכלו להגיע עם הרכב לבדיקה, תיקון תקלות וטיפולים שנתיים, מומלץ לקבוע מראש את מועד הגעתכם למוסך. נציגי מוסך מורשה KIA ירושלים ישמרו עבורכם את יום ושעת ההגעה על מנת שתוכלו לקבל שירות מהיר ויעיל ככל הניתן. 
 
מוסך מורשה לKIA - מתי כדאי להביא את האוטו? 
 
באופן כללי, ההמלצה היא להביא את הרכב פעם בשנה למוסך מורשה לKIA לבדיקה וטיפול שנתי.
 
במידה ונדלקות נורות חיווי ברכב או מופיעה תקלה, כדאי להביא את הרכב שלכם למוסך הנמצא באיזור התעשייה בירושלים. ישנם 2 מוסכים מורשים של קיה בירושלים והם עובדים בצמוד לפעילות היום יומית של מרכז קיה ירושלים. 
 
מוסך מורשה KIA של מרכז קיה ירושלים
 
מעוניינים בפרטים נוספים על שירותי מוסך מורשה KIA? התקשרו עכשיו לאחד ממרכזי השירות של קיה ירושלים המופיעים באתר החברה, ותוכלו לתאם ביקור עם הרכב לבדיקה ולתיקונים במידת הצורך. אם החלטתם לפנות לקיה ירושלים, תדעו שבחרתם את הטובים ביותר! 
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול