מוסך מורשה


אם יש לכם רכב מסוג קיה לא משנה איזה דגם, בורכתם.

חברת קיה היא אחת מיצרניות הרכב הטובות בעולם, חברה ששמה לעצמה למטרה להוביל את עולם הרכב. רכבי קיה הם רכבים אמינים, חזקים, בטוחים ויפיפיים, שמאובזרים במיטב האבזור וכל הפינוקים הדרושים על מנת ליהנות מחוויית נהיגה ונסיעה טובה במיוחד. 

אבל רכב עשוי להיות עם בעיות שדורשות טיפול, וגם כשאין כאלו, צריך לעשות טיפולים תקופתיים. הטיפולים והתיקונים הללו צריכים להתבצע אצל הטובים ביותר והטובים ביותר הם אנחנו, "קיה ירושלים".

לא משנה מה הבעיה ולמה אתם צריכים מוסך, אם אתם מחפשים אחד כזה באזור ירושלים, אנחנו ב"קיה ירושלים" נשמח לסייע לכם.
 
 

למה דווקא מוסך מורשה?

רכב שלא מקבל טיפול איכותי ומקצועי, מאנשי מקצוע מעולים שמשתמשים בחלקים מורשים ומקוריים עלול להיות עם בעיות רבות. טיפול נכון ברכב הוא קודם כל בשביל לשמור על בטיחות הנוסעים ובטיחות שאר הנוסעים בכביש, וכמובן, בשביל לאפשר נסיעה נוחה יותר ושהתקלה לא תחזור על עצמה. זו הסיבה שאתם חייבים מוסך מורשה לקיה שלכם, חייבים ידיים מיומנות ומקצועיות שיעשו את העבודה.

ההבדל בין מוסך מורשה לכזה שלא הוא האישור של משרד התחבורה שמגיע לאחר וידוא שהמוסך עובד בסטנדרטים גבוהים, וכמובן עם הידיעה שהחלקים המוחלפים הינם חלקים מקוריים ואיכותיים.

רוצים להיות בטוחים שהרכב שלכם בידיים טובות?
אתם מוזמנים להגיע אלינו ל"קיה ירושלים"!

 

למה לבחור דווקא בנו?

אם אתם מחפשים מוסך מורשה של קיה באזור ירושלים, אנחנו הכתובת.

צוות העובדים שלנו מיומן ומסור ושמח תמיד לתת שירות נהדר. אנו עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר וכל רכב מקבל טיפול מקצועי ויעיל. 

אנו מציעים גם רכבי קיה למכירה באולם התצוגה המפואר שלנו. הרכבים הינם חדשים ואנו מציעים עסקאות מימון אטרקטיביות, בהן עסקאות ליסינג, טרייד אין ואחרות.

כך שאם אתם רוצים לשדרג את הרכב שברשותכם, אם אתם רוצים לעלות רמה וליהנות מכל מה שמציע רכב חדש לגמרי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם, ולתת לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר!
 
 


מוסך מורשה לרכבי קיה

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול