מוסך קיה 


כל מי שאי פעם התעניין במותג קיה, יודע כי רכבי קיה מצטיינים בעיצוב מרשים, בנוחות מירבית, באבזור עשיר, בביצועי מנוע מרשימים ובצריכת דלק חסכונית. לרכבים של קיה יש אחיזה טובה על הכביש ושמם הולך לפניהם. רבים בוחרים לרכוש אחד מן הדגמים הרבים של קיה ואין זה מפתיע כלל.

מוסך קיה של מרכז "קיה ירושלים" יעזור לך לשמור על רכבך תקין לאורך זמן. כאשר הינך מוסר את רכבך לטיפול של מוסך קיה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהרכב שלך נמצא בידיים טובות. ניתן לסמוך בעיניים עצומות על מוסך קיה של מרכז "קיה ירושלים" שיעניק לרכבך את הטיפול הכי טוב שאפשר.

מוסך קיה עובד על פי תקני בטיחות מחמירים, על פי תקני עבודה מאושרים, בצורה מקצועית ובמחירים תחרותיים. מוסך מרכזי קיה עובד אך ורק עם חלקי חילוף מקוריים של קיה כך שאין לכם שום סיבה לדאגה. העובדים של מוסך מרכזי קיה עברו כולם הכשרה מתאימה והם בעלי ותק ונסיון של שנים. 
 

רכב שמטופל היטב שורף פחות שמן והוא חסכוני בצריכת דלק, לכן מומלץ מאוד לטפל ברכב שלכם במקום בטוח שאפשר לסמוך עליו כגון מוסך קאיה ירושלים. ברוכים הבאים אל מרכז "קיה ירושלים" אשר מציע לכם שרותי מוסך קאיה ירושלים. בנוסף אנו מציעים חוויית קניית רכב חדש כמו שלא חוויתם מעולם.

זה מתחיל באולם התצוגה המפואר שלנו שמדהים כל אחד שנכנס אליו, ממשיך עם צוות מקצועי, נעים ואדיב שעושה הכול על מנת שתרגישו בנוח ושתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם, וכמובן, גדל עוד יותר כשמרגישים את רכבי קיה בפעם הראשונה ומבינים על מה כל הבאזז.
 

מוסך קיה בירושלים יגרום לרכב שלכם "לחייך" תוך שמירה על רמת מקצועיות גבוהה ויחס אדיב לכל לקוח. 

מוסך קיה בירושלים הוא מוסך מורשה של חברת קיה ונמצא בפיקוח של משרד התחבורה. בנוסף לשרות המעולה שלנו, אנו מתחייבים למחירים הוגנים עבור לקוחותינו. אנו עובדים אך ורק עם חלקים מקוריים של קיה וממליצים לכם לסמוך על המקצועיות שלנו. לקוחות מכל קצוות הארץ מגיעים אלינו על מנת לטפל ברכבים שלהם. המוניטין שלנו ושמנו הטוב הולכים לפנינו בכל הקשור לאמינות, לאיכות השרות ולמקצועיות.
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול