מוסך ראשי קיה 


רכבי קיה מצטיינים בנוחות ובאבזור שלהם, בביצועים של המנוע, בחסכון בצריכת דלק, בעיצוב יפהיפה, בתדמית ומעל לכל ובתמורה ראויה לכסף שלכם. לרכבי קיה יש אחיזה טובה על הכביש והם נחשבים לרכבים מעולים. אנשים רבים חולמים על רכב חדש ואין זה מפתיע שרבים גם בוחרים באחד הדגמים של קיה. גם שמםשל רכבי יד שניה של קיה הולכים לפניהם. מדובר ברכב איכותי, בטיחותי וחסכוני בדלק.

כעת, אחרי שהשקעת ברכב החדש או המשומש שלך את מיטב כספך ואתה אוהב את הרכב שלך, שומר עליו ומנקה אותו. הבעיה האמיתית מתחילה כאשר יש צורך בתיקון כל שהוא. זהו רגע בו הינך מעביר את הטיפול ברכב שלך לידיים של מישהו אחר, בעיקר מישהו שאתה לא באמת מכיר. אז זהו, שזה לא חייב להיות כך.

על מוסך ראשי קיה ניתן לסמוך בעיניים עצומות. מוסך ראשי קיה הוא למעשה מוסך קיה מורשה. מוסך מורשה הוא מוסך אשר קיבל רשיון הפעלה ממשרד התחבורה. גם איגוד המוסכים וגם גופים נוספים הגדירו את "קיה ירושלים" להיות מוסך קיה מורשה.
 

מרכז "קיה ירושלים" מציע לכם קודם כל חוויית קניית רכב חדש כמו שלא חוויתם מעולם. יש לנו אולם התצוגה המפואר שמדהים כל מי שנכנס אליו, לצוות מקצועי שלנו יש ותק ונסיון רב שנים, השרות שלנו נעים ואדיב ואנו עושים הכול על מנת שתרגישו בנוח ושתעשו את הבחירה הנכונה עבורכם.

הינכם מוזמנים להרגיש את רכבי קיה בפעם הראשונה ולהבין את ההבדל.  מוסך ראשי קיה של "קיה ירושלים" הוא מוסך עם תעודה מאושרת מטעם משרד התחבורה וגם מטעם איגוד המוסכים. אין ספק כי מוסך ראשי קיה  הוא המוסך המקצועי אשר יעניק לרכבך את הטיפול הטוב ביותר בכל קנה מידה. 
 

מוסך קיה מרכזי  נמצא בפיקוח צמוד של משרד התחבורה בתחום הבטיחות, בתקני עבודה, בהכשרת העובדים וברמת מקצועיות. בנוסף מוסך קיה מרכזי  של מרכז "קיה ירושלים" מקפידים על מחירי טיפול שנקבעו בחוק.

מוסך שירות קיה יזכה אתכם בבטחון מלא וגמור גם לגבי המחירים וגם לגבי הטיפול שרכבכם מקבל. מוסך שירות קיה של מרכז "קיה ירושלים" מקפיד על חלקי חילוף מקוריים בלבד אשר מתאימים באופן שלם ומושלם לרכבך.
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול