קיה פיקנטו לקנייה

מה הכי חשוב לדעת לפני שקונים רכב מיני חדש? בישראל בכלל ובערים הגדולות בפרט, מומלץ להחזיק רכבי מיני המתאימים לרווקים, זוגות ומשפחות עם 2 ילדים. רכב מיני מהמותגים הנפוצים בישראל נחשבים גם לחסכוניים בכל הנוגע לתצורכת דלק ותחזוקה כללית של הרכבים. אחד מרכבי המיני הטובים בישראל כיום הוא קיה פיקנטו KIA Picanto הנמכר בסוכנות רשמית של KIA. במשך שנתיים ברציפות, בין שנת 2015 לשנת 2017 הוא נחשב לרכב הנמכר ביותר בישראל, ובכך גבר על הרכבים המשפחתיים הגדולים אשר תפסו את המקום הראשון במשך שנים רבות. 
 
רכב קיה פיקנטו לקנייה מוצע באולמות תצוגה מפוארים בסוכנות של קיה KIA וניתן לרכוש את הדגמים החדשים והחדישים ביותר בדרכי תשלום מגוונים המאפשרים לכל אחד לקנות רכב חדש. אחת מהשיטות הנוחות לקניית קיה פיקנטו KIA Picanto חדשה היא דרך ליסינג מימוני. 
 
קיה פיקנטו ליסינג מימוני
 
בשיטת הליסינג המימוני, תוכלו לקנות את דגם הפיקנטו המעולה בפריסה לתשלומים לתקופה מוגדרת מראש. בכך אינכם צריכים להחזיק בסכום גדול על מנת לרכוש רכב חדש לגמרי. בהתאם למחיר המחירון של הרכב, תדרשו לשלם סכום ראשוני ולאחר מספר תשלומים מוגדר ניתן יהיה להשלים את הקנייה. שיטת תשלומים זו נהוגה בכל העולם ומשתלמת ביותר. קיה פיקנטו ליסינג מימוני מוצע דרך סוכנות KIA רשמית מהדגמים החדשים ביותר של המותג.  
 
 

קיה פיקנטו ליסינג פרטי במחירים משתלמים
 
אם אתם מתלבטים לגבי קניית קיה פיקנטו ליסינג פרטי, זה הזמן להגיע לסוכנות של KIA ולקבל הצעת מחיר משתלמת. בסוף עסקת ליסינג מימוני (פרטי) ניתן לרכוש את הרכב באופן מלא, לאחר סיום התשלומים, ולמכור אותו על-פי מחיר המחירון של אותה שנה. 
 
קיה פיקנטו ליסינג תפעולי
 
שיטת ליסינג נוספת היא ליסינג תפעולי המתאימה לבעלי עסקים ועובדי חברות, כאשר הרכב לא שייך לשוכר והאחריות על אחזקתו נמצאת בידי החברה המשכירה.
 

רכבי קיה פיקנטו ליסינג תפעולי מתאימים מאוד למשפחות קטנות, רווקים ורווקות עם עסק עצמאי ולזוגות כאשר אחד מהם לפחות בעל עסק פעיל. 
 
מרכז קיה ירושלים מציע - קיה פיקנטו לקנייה
 
לקבלת הצעת מחיר לקיה פיקנטו לקנייה, השאירו את הפרטים שלכם באתר מרכז קיה ירושלים, ונציג המרכז יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר לליסינג שלא תוכלו לסרב לה. מרכז קיה ירושלים מציג את רכבי הקיה KIA החדישים ביותר הנמכרים בישראל. 
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול