שירות תיקונים


אם יש לכם רכב קיה כמו כל רכב אחר, סביר להניח שאחת לכמה זמן תצטרכו שירות תיקונים. שירות תיקונים הוא משהו שלפעמים שלא יודעים על הצורך בו מראש, וככזה, הוא צריך להיות מהיר, יעיל ואמין - אנו ב"קיה ירושלים" מציעים לכם שירות כזה לכל בעיה ברכב שלכם.

רכבי קיה ידועים אומנם באמינות הגבוהה שלהם, באיכות שלא משתווה לאף רכב אחר ובעמידות מעוררת התפעלות. אבל גם ברכבי קיה יש תקלות מידי פעם, תקלות שמצריכות ידיים מקצועיות, ותקלות ברכבים הם עניין למקצוענים, על מנת לשמור על בטיחותם של הנוסעים. 

בדיוק בשביל זה אנחנו ב"קיה ירושלים" קיימים, צוות מקצועי של עובדים מסורים שכל מטרתם היא להחזיר ללקוחות את רכביהם כמה שיותר מהר, במצב טוב יותר ובטוחים לשימוש.
 
 

שימוש בחלקים הטובים ביותר!

שירות התיקונים אצלנו ב"קיה ירושלים" הוא שירות לא פחות ממעולה והמאות הרבות של הלקוחות שלנו שחוזרים אלינו פעם אחר פעם הם ההוכחה לכך.  כל רכב מקבל טיפול מקצועי ויסודי והצוות עושה שימוש רק בחלקים מקוריים ואיכותיים, על מנת שהרכב יהיה תקין. 

השירות שלו כולל את כל סוגי התיקונים הדרושים ברכבי קיה, תיקונים פשוטים ומורכבים כמו גם טיפולים תקופתיים שצריך לעשות על מנת לשמר את מצבו של הרכב.

המוסך שלנו הוא מוסך מורשה כך שאתם יכולים להיות רגועים שהרכב שלכם בידיים טובות.
 
 

לבחור ב"קיה ירושלים" – לבחור בטובים ביותר!

"קיה ירושלים" הוא לא רק שירות תיקונים אלא הוא גם המקום בשבילכם למצוא רכב חדש מיצרנית הרכב הטובה בעולם. באולם התצוגה המפואר שלנו תוכלו לבחון דגמים שונים, ולבחור את הטוב ביותר למטרות ולצרכים שלכם. אנו מציעים גם עסקאות מימון אטרקטיביות של ליסינג, טרייד אין ואחרות, ומשתדלים להתאים ללקוח את העסקה הטובה והנוחה ביותר עבורו.

"קיה ירושלים" הוא בית ללקוחות, ללקוחות שמחפשים את הטוב ביותר, את האמינות הגבוהה ביותר ואת הרמה המקצועית.

אנו עושים הכול על מנת שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים בכל מחלקה שלנו, ואנו מתרגשים כל פעם ממכתבי התודה הרבים שאנו מקבלים.
 
 


מימון לרכב קיה חדש

רוצים לדעת יותר?
אתם מוזמנים להגיע אלינו או ליצור איתנו קשר בהקדם!


להזמנת נסיעת מבחן
על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

play4, play, media control, audio

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

 


אולם תצוגה:
kiajerusalem@gmail.com  |  074-76-91558

מרכז שרות "אוטודי" גבעת שאול:
jeruotodi@gmail.com

מרכז שרות "איכות" תלפיות:
ehut.kia@gmail.com

 

להזמנת נסיעת מבחן

על אחד מדגמי KIA מלא פרטיך:

[ לאחר מילוי הטופס נציגנו יצור עמך קשר ]

   אפשרויות מימון לרכב חדש       טרייד אין       ליסינג       מוסך מורשה       מכירת רכב חדש       שירות תיקונים   
   ליסינג קיה ריו        מוסך קיה        סוכנות KIA        מוסך מורשה קיה        מוסך ראשי קיה        מוסך לקיה        קיה פיקנטו לקנייה        ליסינג קיה פורטה        טרייד אין בירושלים        KIA Carens ליסינג        ליסינג לקיה        מוסך מורשה KIA        ליסינג פרטי לקיה        אולם תצוגה קיה        קניית קיה סול